Με το ..... αριστερό ο ΑΟ Βριλησσίων

2016-09-27 12:17

Πρώτη αγωνιστική για το πρωτάθλημα του 1ου ομίλου της Β΄κατηγορίας ΕΠΣΑ και η ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων σε εκτός έδρας αγώνα με αντίπαλο την ομάδα της Άμιλλας Περιστερίου, γνώρισε την ήττα με σκορ 2-1.

Η ομάδα της Άμιλλας άνοιξε νωρίς το σκόρ στο 7ο λεπτό με σκόρερ τον Καζακόπουλο, το 2-0 έγινε στο 30ο λεπτό με σκόρερ τον Μπερνικόλα.

Η ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων μείωσε το σκορ σε 2-1 ένα λεπτό πριν την λήξη του 1ου ημιχρόνου με σκόρερ τον Μακρυπίδη.

Στο 90ο λεπτό αποβλήθηκε με απευθείας κοκκινη κάρτα ο παίκτης της Άμιλλας Παππάς και ένα λεπτό αργότερα ο Τομαράς με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

Επόμενη αγωνιστική για την ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων την 1η Οκτωβρίου εντός έδρας με αντίπαλο την ομάδα την ομάδα της Ανθούπολης.