Κένταυρος Βριλησσίων- ΑΟ Χαραυγιακός 0-2

2020-02-03 18:18

Ήττα για την ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων.

Σε εντός έδρας αγώνα για την 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Α' κατηγορίας ΕΠΣΑ, με αντίπαλο την πρωτοπόρο ομάδα του βαθμολογικού πίνακα ΑΟ Χαραυγιακού, η ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων ηττήθηκε με σκορ 0-2.

Η διαφορά δυναμικότητας ήταν εμφανής και παρά την προσπάθεια των παικτών του Κένταυρου, το αποτέλεσμα ήταν η ήττα. Το πρώτο γκολ για την ομάδα του Χαραυγιακού ήρθε στο 46ο λεπτό με σκόρερ τον Σπανό, το 0-2 έγινε δέκα λεπτά αργότερα στο 56ο λεπτό με σκόρερ τον Κούντου.

Κένταυρος Βριλησσίων ΠΑΟ: Θεοδωρίδης, Κουλιούρης, Χαλκιόπουλος, Τσίπουρας, Κολιός, Σεΐτι, Μανίκας, Παπαγεωργίου, Πιπεράς Σ., Πιπεράς Γ., Σκεντέρι.

ΑΟ Χαραυγιακός: Βακερλής, Τζέκος, Παρασκευόπουλος, Μαραγκουδάκης, Αναστασόπουλος, Γιαννόπουλος, Σπανός, Κούτρας, Πλούμης, Κούντου, Οκσίσογλου.

Επόμενη αγωνιστική για την ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων εκτός έδρας, με αντίπαλο την ομάδα του ΓΣ Αργυρούπολης.