ΓΣ Αργυρούπολης – Κένταυρος Βριλησσίων 2-0

2020-02-10 17:04

Σε εκτός έδρας αγώνα για την 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Α' κατηγορίας ΕΠΣΑ, με αντίπαλο την ομάδα του ΓΣ Αργυρούπολης, η ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων ΠΑΟ έχασε με σκορ 2-0.

Η ομάδα της Αργυρούπολης πέτυχε το 1-0 στο 4ο λεπτό με σκόρερ τον Λεβέντη, το 2-0 σημειώθηκε στο 32ο λεπτό με σκόρερ τον Υφαντή.

Με την ήττα αυτή η ομάδα του Κένταυρου Βριλησσίων βρίσκεται στην 13η θέση του βαθμολογικού πίνακα και βρίσκεται πολύ κοντά στη ζώνη του υποβιβασμού.

ΓΣ Αργυρούπολης: Ευαγγέλου, Μαργαρίτης, Γοργάκης, Γεωργάκας, Ζαννίκος, Νταλταρής, Λεβέντης, Υφαντής, Βλάχας, Γκρεβτσίδης, Δρακοντίδης.

Κένταυρος Βριλησσίων ΠΑΟ: Κανελλόπουλος, Ξένος, Χαλκιόπουλος, Τσιπούρας, Κολιός, Σεΐτι, Μανίκας, Δέτσης, Πιπεράς Γ., Πιπεράς Σ., Βουλωμένος.

Επόμενη αγωνιστική εντός έδρας με αντίπαλο την ομάδα του Ηρακλή Περιστερίου.