ΑΟ Κεραυνός Γλυφάδας - ΑΟ Βριλησσίων 1-1

2020-02-10 17:24

Ισοφάριση στις καθυστερήσεις για τον ΑΟ Βριλησσίων.

Σε εκτός έδρας αγώνα για την 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος του 3ου ομίλου της Β' κατηγορίας ΕΠΣΑ. με αντίπαλο την ομάδα του ΑΟ Κεραυνού Γλυφάδας, η ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων ήρθε ισόπαλη με σκορ 1-1.

Η ομάδα του κεραυνού Γλυφάδας πέτυχε το 1-0 στο 9ο λεπτό με σκόρερ τον Πατσιαλή, στο 50ο λεπτό είχε την ευκαιρία να κάνει το 2-0 αφου κέρδισε πέναλτι αλλά ο τερματοφύλακας των Βριλησσίων απέκρουσε, η ισοφάριση για την ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων ήρθε στις καθυστερήσεις στο 92ο λεπτό με σκόρερ τον Μακρή.

Η ομάδα του ΑΟ Βριλησσίων Βρίσκεται στην 5η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 33 βαθμούς.

Επόμενη αγωνιστική εντός έδρας με αντίπαλο την ομάδα της Αγίας Ελεούσας.

ΑΟ κεραυνός Γλυφάδας: Παπαγγελής, Ρεσούλι, Σιώζιος, Στέλλιου, Ιωακειμίδης, Μπάλλιος, Μιραφιόρι, Κούτρας, Σκεντάι, Παπαδόπουλος, Πατσιαλής.

ΑΟ Βριλησσίων: Τζεβελέκης, Κιρκιλής, Αυγερόπουλος, Τριανταφύλλου, Γκρέκος, Μπακέας, Αραμπατζής, Τίγκας, Κόκκινος, Χατζηπαναγιώτης, Μακρής.