ΚΑΟ Μελισσίων άνδρες-Νίκη στο ντέρμπι επί του Ηλυσιακού

2016-12-20 08:26

15673155_10210732104595096_45148318_n

Σε εντός έδρας αγώνα για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' κατηγορίας ΕΣΚΑ, με αντίπαλο την ομάδα του Ηλυσιακού, η ομάδα του ΚΑΟ Μελισσίων πήρε τη νίκη με σκορ 72-66.

Όπως φαίνεται και από την διακύμανση του σκορ ανά δεκάλεπτο, η ομάδα των Μελισσίων από την αρχή πήρε το προβάδισμα στο σκορ και δεν το έχασε ποτέ, με την ομάδα του Ηλυσιακού να πλησιάζει στο σκορ στο τέλος του πρώτο ημιχρόνου στους 3 πόντους.

Με τη νίκη αυτή η ομάδα των Μελισσίων έμεινε μόνη πρώτη στον βαθμολογικό πίνακα.