ΑΕ Πεντέλης-Το πρόγραμμα στους ομίλους Νότου της ΓΈθνικής

2016-09-28 11:22

Η κλήρωση των ομίλων νότου της Γ΄εθνικής κατηγορίας στο μπάσκετ ανδρών, έγινε στις 7 Σεπτεμβρίου και οι αγωνιστικές του 2ου ομίλου όπου συμμετέχει η ομάδα της ΑΕ Πεντέλης έχουν ώς εξής :

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 16/10/16
Ρεπώ: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΟΦΗ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

2η Αγωνιστική – 23/10/16
Ρεπώ: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική – 30/10/16
Ρεπώ: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 06/11/16
Ρεπώ: ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

5η Αγωνιστική – 13/11/16
Ρεπώ: ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 20/11/16
Ρεπώ: ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

7η Αγωνιστική – 27/11/16
Ρεπώ: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΦΗ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική – 04/12/16
Ρεπώ: ΟΦΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 11/12/16
Ρεπώ: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΟΦΗ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

10η Αγωνιστική – 18/12/16
Ρεπώ: ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

11η Αγωνιστική – 08/01/17
Ρεπώ: ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

12η Αγωνιστική – 15/01/17
Ρεπώ: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

13η Αγωνιστική – 22/01/17
Ρεπώ: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΟΦΗ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 29/01/17
Ρεπώ: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 05/02/17
Ρεπώ: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

16η Αγωνιστική – 12/02/17
Ρεπώ: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

17η Αγωνιστική – 19/02/17
Ρεπώ: ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

18η Αγωνιστική – 05/03/17
Ρεπώ: ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΟΦΗ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

19η Αγωνιστική – 12/03/17
Ρεπώ: ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 19/03/17
Ρεπώ: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΟΦΗ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

21η Αγωνιστική – 02/04/17
Ρεπώ: ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

22η Αγωνιστική – 09/04/17
Ρεπώ: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΟΦΗ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 30/04/17
Ρεπώ: ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

24η Αγωνιστική – 07/05/17
Ρεπώ: ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

25η Αγωνιστική – 14/05/17
Ρεπώ: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΟΦΗ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

26η Αγωνιστική – 21/05/17
Ρεπώ: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΟΦΗ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Επικοινωνία

hmerologio

hmerologio

 

Μπορείτε να μας βρείτε και εδώ

 

Επικοινωνία

Ραδιόφωνο Άνω Βριλησσίων radioanovrilissia@yahoo.com